تبلیغات
ابعاد تلویزیون شهری - تلویزیون شهری اجاره کنیم یا ویدئو پروژکتور؟
 
درباره وبلاگ


اولین و برترین تولید کننده تلویزیون شهری در ایران


مدیر وبلاگ : هیرسا 1369
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ابعاد تلویزیون شهری
رضایت مشتری و انتخاب آسان تلویزیون شهری
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

تمامی شركت ها به روشی برای نمایش اطلاعات خود نیاز دارند. تفاوتی ندارد كه این روش برای ارائه پیشنهادات باشد، یا برای اجرای كنفرانس ویدیویی، یا برای اعلان خبرهای زوز درباره شركت باشد، نقش اطلاع رسانی را داشته باشد یا فقط برای تبلیغات برای جلب نظر مشتری باشد، در هر حالی شركت ها احتیاج به ابزاری برای انتقال داده ها در شركت خود دارند. در این نوشته به مقایسه دو وسیله كمكی در این جهت می پردازیم تا انتخاب شما را در بین اجاره ویدئو پروژكتور و اجاره نمایشگر شهری آسان تر كند.


تمامی شركت ها به روشی برای نمایش اطلاعات خود نیاز دارند. تفاوتی ندارد كه این روش برای ارائه پیشنهادات باشد، یا برای اجرای كنفرانس ویدیویی، یا برای اعلان خبرهای زوز درباره شركت باشد، نقش اطلاع رسانی را داشته باشد یا فقط برای تبلیغات برای جلب نظر مشتری باشد، در هر حالی شركت ها احتیاج به ابزاری برای انتقال داده ها در شركت خود دارند. در این نوشته به مقایسه دو وسیله كمكی در این جهت می پردازیم تا انتخاب شما را در بین اجاره ویدئو پروژكتور و اجاره نمایشگر شهری آسان تر كند.

 

 

 برای این نیاز دو محصول بزرگ وجود دارند- ویدئو پروژكتور ها و تلویزیون شهری (ویدئو وال ها). با در نظر گرفتن این كه صفحه های تلویزیون HDو ultra HD به صرفه تر هستند و آسان تر نصب می شوند اما ویدئو پروژكتور ها قابلیت انتقال ۴K را دارند انتخاب بین این دو محصول سخت شده است. هر كدام از این سیستم ها مزایا و معایبی دارند و انتخاب یكی از این دو به نیازهای خریدار بستگی دارد.

اجاره نمایشگر شهری

مزایای تلویزیون شهری با یك نگاه ساده به سیستم نمایش گر آن ها به آسانی دیده می شوند. تلویزیون های شهری اجازه ی نمایش دادن دیجیتالی تصویرها را ارائه می دهند و می توانند تنظیم شوند تا نور، كیفیت تصویر و طراوت بیشتری نسبت به دیتا پروژكتور ها داشته باشند.در مكان هایی با نور زیاد كه ممكن است تصاویر خراب شوند، تلویزیون های شهری تصویر را عالی نشان می دهند. به دلیل كیفیت بالای تلویزیون های شهری و به علت نور زیادی كه معمولا راهرو های شركت ها را روشن می كند، به نظر می رسد فروش تلویزیون شهری بهترین راه حل برای ویدیو وال ها در محل های پر رفت و آمد باشند. تلویزیون های شهری می توانند اطلاعات و اهداف شركت، اطلاعیه های شركت و پیام هایی برای خوش آمد گویی به مراجعه كنندگان را نمایش دهند. كیفیت باعث می شود كه تصاویر به سادگی دیده شوند و معمولا مشتریان را وادار می كند یك لحظه بایستند و به صفحه توجه كنند.

حرف های بسیاری راجع به كارآیی سیستم های تلویزیون شهری می توان گفت. پنل های تلویزیون شهری می توانند كنار هم قرار بگیرند و تصاویر بزرگ تری را تشكیل دهند همچنین هر صفحه به تنهایی می تواند محتوای خاصی را نمایش دهد. تلویزیون شهری می توانند به شكل های مختلف خاصی قرار بگیرند تا اطلاعات را در مكان های غیر قابل دسترس یا فضاهای خالی افتاده با همان كیفیت كه در شكل مستطیلی معمولی خود نمایش می دهند، نشان دهند. شركت ها حتی می توانند چند پنل تلویزیون شهری را بخرند تا ویدیو والی بسازند كه می تواند حتی اگر صفحات كنار هم نباشند اطلاعات را به هم متصل كند. تنها استفاده ی تلویزیون شهری این نیست كه در راهروها اطلاعات بینایی را منتقل كنند.به وجود آوردن اتاق كنفرانس برای فضاهای باز اداری رو به افزایش است و در داخل اتاق های كنفراس تلویزیون شهری لازم است. بسیاری از شركت ها شروع به فروختن تلویزیون شهری با قابلیت كنفرانس ویدیویی كرده اند. علاوه بر توانایی نشان دادن سخنرانی ها بدون نیاز به سیم (wireless) در صفحات، این دستگاه قابلیت نگه داشتن تمام اجزا و سخت افزاركنفرانس ویدیویی را بدون نیاز به سیم دارد و تلویزیون شهری تبدیل به یك ابزار لازم برای اتاق كنفرانس شده است و برای كنفرانس ویدیویی مناسب است.

مایك هنكوك معاون مدیر عامل  شركت مچدین می گوید:” تلویزیون های صفحه تخت به جز انواع خیلی بزرگشان بهترین انتخاب برای مكان هایی هستند كه كم تر از بیست فوت مساحت دارند. زیرا بیننده ها را به حد كافی به صفحه نزدیك می كنند كه آن ها بتوانند مطالب و تصاویر را به آسانی با اندازه ی مناسب ببینند. سایز مناسب این دستگاه ها دیدن و خواندن مطالب برای برای همه آسان می كند.”

اگر دنبال بالاترین كیفیت تصویر هستید و دنبال محصولی هستید كه برجسته، عالی و مناسب هر مكان باشد تلویزیون شهری انتخاب خوبی است. همچنین ویدئو وال ها می تواند كیفیت و قابلیتی برای عكس ها ارائه دهد كه  برای كسانی كه در حال استفاده از موبایلند جلب توجه ایجاد كند و مشتری هایی كه فاصله شان زیاد است را متوجه خود كند.

 

ویدئو پروژكتور ها

مهم ترین عواملی كه بر انتخابتان برای خرید و یا اجاره تلویزیون شهری یا خرید و اجاره ویدئو پروژكتورها تاثیر می گذارند قیمت و اندازه هستند.برای داشتن یك ویدئو پروژكتور در ابتدا لازم است كه مكانی برای نصب ویدئو پروژكتور پیدا كنید كه اشیا و افراد جلوی تصویر را نگیرند. این مشكل با ویدئو پروژكتور های كوتاه افكن و فوق كوتاه افكن حل می شود زیرا این ویدئو پروژكتور ها فاصله ی كمی تا صفحه ی نمایش نیاز دارند. در مكان های بزرگ گذاشتن ویدئو پروژكتور روی پایه ای متصل به سقف این مشكل را حل می كند حتی اگر ویدئو پروژكتوری كه خریده اید كوتاه افكن نباشد.

پس از آن نیاز دارید كه یك صفحه نمایش به ویدئو پروژكتور وصل كنید. این جاییست كه قیمت بیشتر از همه خود را نشان می دهد. متصل كننده هایی نیاز است تا سایز صفحه ی نمایش با تصویر ویدئو پروژكتور همخوانی پیدا كند، باید اطمینان حاصل شود كه صفحه ی نمایش تراز است همچنین معمولا نیاز است كه یك سیستم به دستگاه متصل شود تا  صفحه را در بین كنفرانس كنترل كند. هر چه تصویر بزرگ تر می شود نیاز به صفحه های نمایش بیشتری داریم تا به صورت یكپارچه به هم متصل شوند.

برای اینكه هر كدام از این وسایل نصب شوند باید هزینه ای پرداخت شود. در حالت عادی  قیمت یك ویدئو پروژكتور كمتر از یك صفحه ی تلویزیونی HDاست با این وجود وقتی میزان زمان و پولی كه برای نصب هركدام از اجزای ویدئو پروژكتور برای مثال صفحه های نمایش ویدئو پروژكتور لازم است را در نظر می گیریم قیمت ها انقدر بالا می روند كه ویدئو پروژكتور و اجاره تلویزیون شهری به قیمتی نزدیك به هم می رسند. البته این قضیه تا یك اندازه ی تصویر خاص صدق می كند.

نیكل ویترینگ مدیر فروش محصولات شركت باركو می گوید:”وقتی ما به دنبال  دقت تصویر بیشتری هستیم ویدئو پروژكتور ها مزیت خود را نشان می دهند. اگر شما به دنبال دقتی بیشتر از ۱۰۸۰ پیكسل در تلویزیون ها هستید باید چند پنل تلویزیونی را به هم متصل كنید و باید با درز هایی كه با این كار روی تصویر اصلی ایجاد می شود كنار بیایید. وقتی كه ایراد قضیه آشكار می شود ما به ویدئو پروژكتور ها روی می آوریم. در زمینه ی دقت ویدئو پروژكتور ها بهتر عمل می كنند با ویدئو پروژكتور آسان تر می توان پیكسل های بیشتری را در صفحه ی نمایش دید و همچنین متصل كردن صفحه های نمایش ویدئو پروژكتور ها به هم آسان تر است.”

بیشتر شركت ها به تصویری بزرگ تر از ۱۰۰ اینچ نیاز پیدا می كنند. هزینه ی یك صفحه نمایش سفارشی یا ساخت صفحه نمایشی با متصل كردن چند صفحه ی كوچیك تر خیلی بیشتر از هزینه ی یك صفحه نمایش تجاری است. در سالن های سخنرانی بزرگ یا تالار های كنفرانس یا برای نشان دادن تصویر هایی كه باید مشابه اندازه ی اصلی اسكلت و اندازه ی طبیعی باشند ویدئو پروژكتور ها مفید هستند. هزینه ی نصبشان در این شرایط با این كه باز هم زیاد است اما در مقایسه با میزان هزینه ای كه برای خرید تعداد مورد نیاز پنل تلویزیون شهری لازم است، به صرفه تر است.

برایان راتیگان مدیر رشد بازرگانی شركت ای المو می گوید:”وقتی نوبت تصویر های بزرگ حدود نود تا صد اینچ یا حتی بیشتر می رسد پروژكتور ها مقرون به صرفه ترین گزینه ی موجود هستند.یك ویدئو پروژكتور متوسط ساده كه برای یك اتاق كنفرانس متوسط تهیه شده است می تواند تصویری بزرگ تر از صد اینچ را نمایش دهد و هزینه اش تقریبا ۱۶۰۰ دلار است در حالی كه قیمت یك تلویزیون مسطح نود اینچی از ۷۰۰۰ دلار شروع می شود.”

ما در مكان هایی كه سخنرانی های بزرگ برگزار می شود به ویدئو پروژكتور نیاز داریم. با اینكه كیفیت و نور تصویر برابر با تلویزیون های شهری نخواهد بود اما ویدئو پروژكتور می تواند با قیمت مناسب اندازه ی تصویری را در اختیارمان بگذارد كه خرید تلویزیون شهری با آن اندازه خیلی گران تر تمام می شوند. در مكان هایی كه سیستم های تصویری به طور مكرر مورد استفاده قرار نمی گیرند استفاده از یك ویدئو پروژكتور موبایلی كه می تواند روی دیوار نمایش داده شود راه حل ارزان تری از قرار دادن یك تلویزیون شهری در هر اتاق است. در مكان هایی با معماری خاص كه دیوار های كج و گرد دارند و تلویزیون شهری نمی تواند رویشان نصب شود از ویدئو پروژكتور استفاده می كنند.

 

آینده اجاره ویدیو پروژكتور و نمایشگر شهری

جی مكاردل معاون مدیرعامل شركت زدی می گوید:”فكر می كنم ویدئو پروژكتور همیشه استفاده خواهد داشت زیرا با قیمت كمتر شما تصویر بزرگ تری در اختیار دارید. همیشه می توانید با ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار یك ویدئو پروژكتور بزرگ تر از ۱۲۰ اینچ داشته باشید و هیچوقت قیمت یك ال ای دی وال اینقدر كم نخواهد بود.”

در كل می توان گفت كه درست است كه قیمت تلویزیون شهری در آینده نصبشان ارزان تر خواهد شد و ارزان تر تولید خواهند شد و قیمتشان كمتر می شود اما قیمت ویدئو پروژكتور ها نیز همان طور پایین می آید و همیشه از یك تلویزیون شهری ارزان تر خواهند بود مخصوصا زمان كه به اندازه ای بیش از ۱۰۰ اینچ نیاز داریم.

چیزی كه در آینده اتفاق خواهد افتاد این است كه تلویزیون های شهری در مكان هایی كه اندازه ی بزرگ لازم نیس جایگزین ویدئو پروژكتور ها می شوند و قیمت تلویزیون های بزرگ تر ارزان تر می شود و شركت ها تلاش می كنند اندازه های بزرگ تری از تلویزیون ها را بسازند. شركت ها همچنان دنبال ارزان ترین گزینه برای نیازهایشان خواهند بود. در حال حاضر و در آینده ی نزدیك این به معنی استفاده از ویدئو پروژكتور ها در مكان های بزرگ تر و استفاده از تلویزیون ها در مكان های كوچك تر و نورانی با رفت آمد زیاد است.

نوع مطلب : تلویزیون شهری، اجاره تلویزیون شهری، خرید تلویزیون شهری، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 20 فروردین 1397 10:31 ق.ظ
بهترین راستی من تا حالا روش های زیادی رو برای دیده شدن وبلاگم امتحان کردم.این آخری عالی بود.تو هم امتحان کن
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب